(0) |
Швидке й ефективне відпарювання в комфорті вашого будинку
Відпарювач Tefal Pro Style One моментально видаляє будь-які складки, навіть найстійкіші й дбайливо відпарює всі типи тканини.
Pro Style One розігрівається всього за 45 секунд та ідеально підходить як для разового відпарювання одягу перед виходом, так і для тривалого догляду за великою кількістю речей.
Завдяки компактному розміру, без прасувальної дошки цей ефективний відпарювач зручно та легко використовувати щодня, щоб освіжити та продезінфікувати ваші речі та інші вироби з тканини, наприклад, диван або штори.
Знімний резервуар для води дає змогу використовувати пристрій у будь-якому місці в будинку. Завдяки потужності 1800 Вт і постійній парі до 37 г/хв відпарювач Tefal Pro Style One заощадить ваші сили та час і подарує якісний догляд за речами.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 167 x 49.5 x 30.5 см |
| Вага | 4.3 кг |
| Вага в упаковці | 4.71 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Відпарювач |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 35.5 x 38 x 41 см |
| Додаткові характеристики | Час нагрівання 45 сек. Час автономної роботи 50 хв. |
| Потужність, Вт | 1800 |
| Оснащення | Самоочищення від накипу |
| Комплект постачання | Відпарювач Насадка-щітка для тканини Терморукавиці Інструкція Гарантійний талон |
| Об'єм резервуара для води | 1500 мл |
| Постійне подавання пари | 37 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання |
| Подавання пари, г/хв | 37 |
| Захист від накипу | Є |
| Матеріал підошви | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.