(0) |
Потужна пара усуває непіддатливі складки
Розпилення пар до 15 г/хв, ефективне розгладження складок тканини. Крім того, натисніть кнопку, і функція Power Shot створить потужний паровий удар, який проникає глибоко в одяг і допомагає позбутися непіддатливих складок.
Приберіть складки на одязі, що висить
Вертикальний потік спрямовує всю силу пари та допомагає розгладити складки на одязі, шторах, занавісках, що висять, та на інших речах.
Легке обслуговування, тривалий термін експлуатації
Щоб продовжити термін експлуатації праски, вбудована система видалення накипу запобігає утворенню накипу, який забиває отвори для пари.
Спрей
Спеціальна кнопка для розпилення крапель дає змогу додатково зволожити поверхню тканини, якщо це потрібно.
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 13.3 x 26.7 x 11.1 см |
| Вага | 1 кг |
| Вага в упаковці | 1.33 кг |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15.5 x 30.5 x 13 см |
| Потужність, Вт | 1550 |
| Оснащення | Самоочищення від накипу |
| Комплект постачання | Праска Інструкція Гарантійний талон |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір виробу | Білий/зелений |
| Об'єм резервуара для води | 210 мл |
| Паровий удар, г/хв | 75 |
| Постійне подавання пари | 15 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання |
| Подавання пари, г/хв | 15 |
| Потужність парового удару, г/хв | 75 |
| Захист від накипу | Є |
| Матеріал підошви | Титан |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.