(0) |
Ultimate Pure Steam від Tefal забезпечує парову потужність, щоб довести справу до кінця!
Це преміальний прилад для догляду за одягом, що дає змогу запобігати плямам від накипу та забезпечує ідеальні результати.
Абсолютно нова система фільтрів Micro-Calc фільтрує 100% пари, забезпечує виняткове керування парою, запобігає появі залишків накипу або плям, дає змогу отримати якісні результати прасування без турбот.
3200 Вт потужності дає швидкий час нагрівання, а змінний вихід пари до 60 г/хв забезпечує високу ефективність прасування, тоді як паровий удар 260 г/хв забезпечує достатню потужність пари, щоб подолати навіть найскладніші складки.
Відкрийте для себе праску з чистою паровою потужністю, має підошву №1 в ковзанні — Autoclean Durilium AirGlide, не вимагає технічного обслуговування, а також вдосконалені функції для максимальної зручності.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 16.3 x 31.6 x 15.1 см |
| Вага | 1.45 кг |
| Вага в упаковці | 1.86 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 19.7 x 32.7 x 16.8 см |
| Потужність, Вт | 3200 |
| Оснащення | Автовимкнення Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Комплект постачання | Праска Інструкція Гарантійний талон |
| Довжина шнура | 2.5 м |
| Колір виробу | Чорний/рожевий |
| Об'єм резервуара для води | 350 мл |
| Паровий удар, г/хв | 260 |
| Постійне подавання пари | 60 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання |
| Подавання пари, г/хв | 60 |
| Потужність парового удару, г/хв | 260 |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | Durilium Airglide Autoclean |
| Країна виробник | Франція |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.