Ручний відпарювач Tefal Access Steam Force DT8270E1 — рішення 2-в-1 для будь-якого одягу та домашнього текстилю. Цей легкий у використанні прилад забезпечує якісне розпрасовування складок, паралельно дезінфікуючи та борючись із пилом — і все це в зручному портативному форматі.
Відкрийте для себе широкий спектр можливостей: інтенсивне подавання пари допоможе якнайшвидше упорядкувати одяг, а нова щітка з мікрофібри одночасно видаляє пил і дезінфікує — ідеально підходить для використання для будь-яких речей у домі: пальто, матрац, диван та багато іншого!
Потужна пара
Потужність 2000 Вт, безперервне подавання пари до 30 г/хв та потужний паровий удар 90 г/хв допоможуть вашому одягу мати ідеальний вигляд.
Мікрофібра проти пилу
Насадка-щітка з мікрофібри рятує від пилу всі типи одягу та домашнього текстилю. Освіжайте одяг, видаляйте пил та дезінфікуйте одним рухом!
Миттєве нагрівання
Дуже швидке 25-секундне нагрівання — це все, що потрібно для початку роботи, для швидкого відпарювання або щоб освіжити одяг перед виходом.
Одягайте одяг відразу після відпарювання
Нова технологія підігрівання підошви забезпечує високоякісне відпарювання, завдяки чому одяг залишається сухим відразу після відпарювання.
Безпечно для будь-якого типу тканини
Технологія Smart Temp дає змогу видалити складки та продезінфікувати навіть найделікатніші або такі, що важко піддаються очищенню, тканини та матеріали без ризику появи блиску або пропалювання.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 14.7 х 12.8 х 32 см |
| Вага | 1.4 кг |
| Вага в упаковці | 2.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Відпарювач |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 22 х 16 х 33 см |
| Додаткові характеристики | Час нагрівання: 25 сек |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Оснащення | Накладка для делікатних тканин |
| Комплект постачання | Відпарювач Мікрофібра Насадка для грубих тканин Насадка для делікатних тканин Гарантійний талон Інструкція |
| Довжина шнура | 2.6 м |
| Колір виробу | Чорний/сірий |
| Об'єм резервуара для води | 200 мл |
| Постійне подавання пари | 30 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання |
| Подавання пари, г/хв | 30 |
| Підошва | Керамічна |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.