(0) |
TexStyle 1 від Braun — найлегша парова праска, призначена для швидкого та легкого прасування. Він має суперкерамічне й антипригарне покриття для дбайливого прасування.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 15 х 27 х 11 см |
| Вага | 1 кг |
| Вага в упаковці | 1.275 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12.6 x 30.2 x 12.6 см |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Оснащення | Автовимкнення Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Комплект постачання | Праска Інструкція Гарантійний талон |
| Довжина шнура | 1.9 м |
| Колір виробу | Фіолетовий |
| Об'єм резервуара для води | 220 мл |
| Паровий удар, г/хв | 130 |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар Подавання пари з носика |
| Потужність парового удару, г/хв | 130 |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | SuperCeramic |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.