(0) |
Води вистачає на довше
Завдяки великому об'єму резервуара для води (350мл), ви насолоджуватиметеся ідеальним прасуванням без зайвих доливань.
Ефективна система видалення накипу
Простий і ефективний спосіб захистити праску від накипу. Варто розуміти, що повністю уникнути накипу не вдасться, однак за регулярного чищення ви зможете прасувати без проблем упродовж тривалого часу.
Збереження чистоти одягу
Прасуйте, не хвилюючись, що залишаться плями від крапель води. Завдяки системі, яка запобігає капанню води з підошви, ви можете прасувати делікатні тканини при низьких температурах і ні про що не хвилюватися. Жодних плям і кращі результати.
Залишили праску без нагляду? Жодних проблем!
Передбачені три різні способи роботи функції автоматичного вимкнення. Якщо праску залишено в горизонтальному положенні або якщо вона впаде набік, вона автоматично вимкнеться через 30 секунд. Якщо праска ввімкнута, але певний час не використовується, перебуваючи у вертикальному положенні, вона автоматично вимкнеться через 8 хвилин. Якщо зрушити праску з місця, сенсор відреагує на рух і ввімкне її.
Ефективна система видалення накипу
Простий і ефективний спосіб захистити праску від накипу. Варто розуміти, що повністю уникнути накипу не вдасться, однак за регулярного чищення ви зможете прасувати без проблем упродовж тривалого часу.
Кабель завдовжки 2,5 м для вашого комфорту
Ви можете без проблем переходити з одного кута кімнати в інший, щоб знайти зручне місце для прасування. Завдяки подовженому шнуру живлення ви можете дивитися телевізор або спілкуватися з членами сім’ї, водночас прасуючи білизну.
Обертання на 360° для безпечного та легкого використання
Шнур живлення розташований по центру праски, і він легко обертається в будь-якому напрямку. Завдяки можливості обертання на 360° ви можете без проблем обертати праску або прасувати лівою та правою рукою. Прасування буде безпечним і легким.
Подовження терміну служби приладу
Ця надзвичайно важлива функція подовжує термін служби праски та покращує ефективність прасування. Зачекайте, доки праска нагріється до високої температури, і натисніть кнопку самоочищення. Велика кількість води потрапить на гарячу підошву зсередини, видаливши накип і будь-які забруднення з води. Якщо потрібно, повторіть процедуру, доки вода, що виходить із сопла, не стане повністю чистою.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 15 х 31 х 12.8 см |
| Вага | 1.6 кг |
| Вага в упаковці | 1.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 16.9 х 32.5 х 15 см |
| Потужність, Вт | 2800 |
| Оснащення | Автовимкнення Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Комплект постачання | Праска Інструкція Гарантійний талон Мірний стакан |
| Довжина шнура | 2.5 м |
| Колір виробу | Білий/синій |
| Об'єм резервуара для води | 350 мл |
| Паровий удар, г/хв | 100 |
| Постійне подавання пари | 35 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар Подавання пари з носика Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 35 |
| Потужність парового удару, г/хв | 100 |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | Кераміка |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.