(0) |
Відпарювач підходить для всіх видів одягу з будь-яких тканин, що допускають прасуванню. Сопло відпарювача можна без побоювань притискати до будь-якої тканини, без ризику пропалити її. Відмінне рішення для делікатних тканин, наприклад шовку.
Інноваційна ароматична капсула MyEssence додасть вашому одягу улюбленого аромату. Завдяки своїй "розумній" конструкції вертикальний відпарювач не займає багато місця і простий у зберіганні.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 172 х 32 х 31 см |
| Вага | 5.7 кг |
| Вага в упаковці | 8.05 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Відпарювач |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 36 х 45 х 43.8 см |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Оснащення | Автовимкнення |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір виробу | Чорний |
| Об'єм резервуара для води | 2000 мл |
| Постійне подавання пари | 40 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 40 |
| Захист від накипу | Контейнер збирання накипу |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.