(0) |
Хочете розгладити складки, водночас залишити приємний, улюблений запах тканини одягу? Тоді не шукайте нічого, крім Steam Genie Aroma. Насолоджуйтесь запахом свіжої білизни, додавайте своїм диванам, шторам і подушкам свіжий квітковий аромат або відпарюйте одяг ніжним ароматом своїх парфумів або одеколону. З Steam Genie Aroma ви можете персоналізувати свої тканини за допомогою своїх улюблених ароматів та, що найголовніше, відпарювач вбиває до 99% бактерій за 60 секунд.
Steam Genie Aroma має керамічну підошву. Це покриття містить кондиціонувальні домішки для тканини, які пом'якшують матеріал і полегшують розгладження складок. Якщо вам потрібно відпарити одяг вранці перед роботою або освіжити свій будинок перед приходом гостей, час буде на вашому боці. Адже відпарювач буде готовий до використання лише за 45 секунд.
Він відпрацює без перепочинку 6 хвилин, а після короткої паузи, він знову освіжатиме, відпрасовуватиме та відпарюватиме! Додатково до відпарювача в комплекті є делікатна насадка з ароматизатором, кріплення для оббивки, насадка для ворсу.
| Гарантия | 24 місяці та 12 місяців офіційної гарантії за умови реєстрації |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.38 х 13.85 х 13.71 см |
| Вага | 1.33 кг |
| Вага в упаковці | 1.72 кг |
| Тип | Відпарювач |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 30.23 х 23.41 х 14.34 см |
| Потужність, Вт | 1800 |
| Оснащення | Автовимкнення |
| Комплект постачання | Відпарювач Насадка для видалення ворсинок Насадка для делікатних тканин Насадка для оббивання Насадка-аромадифузор для ароматизації Інструкція Гарантійний талон |
| Довжина шнура | 3 м |
| Колір виробу | Чорний/коричневий |
| Об'єм резервуара для води | 200 мл |
| Постійне подавання пари | 32 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 32 |
| Захист від накипу | Немає |
| Підошва | Керамічна |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Матеріал підошви | Кераміка |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.