(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.9 кг |
| Вага в упаковці | 0.96 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Відпарювач |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 25.6 х 12.2 х 14.6 см |
| Додаткові характеристики | Фірмові технології OptimalTEMP Готовий до використання за 60 секунд Час безперервної роботи 13-18 хв Вертикальне та горизонтальне відпарювання Унікальна технологія очищення від накипу Пара вбиває до 99.9% бактерій |
| Потужність, Вт | 1000 |
| Комплект постачання | Відпарювач Інструкція М'яка щітка |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір виробу | Рожевий |
| Об'єм резервуара для води | 120 мл |
| Режими | Вертикальне відпарювання |
| Подавання пари, г/хв | 18 |
| Захист від накипу | Є |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.