(0) |
Основні характеристики відпарювача ROTEX RIC205-S SUPER STEAM :
Комплектація:
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 145.5 x 21.5 x 26 см |
| Вага | 3.65 кг |
| Вага в упаковці | 3.93 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Відпарювач |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 33.5 x 24.5 x 33 см |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Комплект постачання | Прилад Шланг паропроводу Телескопічна стійка Вішак для одягу Щітка-насадка Рукавичка |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Колір виробу | Чорний/червоний |
| Об'єм резервуара для води | 1400 мл |
| Постійне подавання пари | 32 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання |
| Підошва | Неіржавка сталь |
| Матеріал підошви | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.