(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 35 х 25 х 25 см |
| Вага | 3.8 кг |
| Вага в упаковці | 4.85 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Прасувальна система |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 32.5 х 31 х 26 см |
| Додаткові характеристики | Фірмові технології: - 3D FreeGlide - iCare - Easy CalcClean - iMode |
| Потужність, Вт | 2400 |
| Оснащення | Автовимкнення Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Довжина шнура | 2 м |
| Колір виробу | Білий/синій |
| Об'єм резервуара для води | 1500 мл |
| Паровий удар, г/хв | 430 |
| Постійне подавання пари | 125 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар Подавання пари з носика Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 125 |
| Потужність парового удару, г/хв | 430 |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | EloxalPlus |
| Напилювання підошви | Анодируване |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.