(0) |
Суперпотужна праска
Знаєте, скільки часу впродовж життя в середньому витрачає людина на прасування білизни? Не турбуйтеся, вам не потрібно навіть замислюватися про це, оскільки праска ELECTROLUX E6SI1-2MN з потужністю 2400 Вт нагріється в одну мить, заощадивши Ваш час у процесі прасування. Ця праска ідеальна для великих сімей, де прасування інколи може займати до декількох годин на тиждень, а також тих, у кого великий гардероб із численними платтями, сорочками, штанами й іншими нарядами.
Самоочищення від накипу
Функція самоочищення в праски ELECTROLUX E6SI1-2MN дає змогу видалити накип та забруднення праски. Завдяки самоочищенню від накипу праска слугуватиме довше, покращиться якість прасування, і Вам не потрібно буде постійно стежити за наявністю нальоту, а також витрачати час на його ліквідацію.
Протикрапельна система
Наявність протикраплинної системи в прасці ELECTROLUX E6SI1-2MN запобігає витіканню води з отворів праски в процесі прасування за невисокої температури, коли в прасці не встигає утворюватися пара. Протикраплинна система особливо захистить тонкі тканини, тому що на них не залишаться непривабливих розводів, що може статися в разі браку цієї функції.
Автоматичне подавання пари
Наявність функції автоматичного подавання пари в праски ELECTROLUX E6SI1-2MN являє собою подавання гарячої пари крізь безліч отворів у підошві праски. Гаряча пара швидко розм'якшує неслухняні волокна тканини, завдяки чому одяг або білизна легше розпрасовується.
Потужне подання пари
Потік гарячої пари 40 г/хв у праски ELECTROLUX E6SI1-2MN швидко розм'якшує неслухняні волокна тканини, що дає змогу простіше розпрасовувати зім'яті частини тканини. Завдяки потужному подаванню пари процес прасування проходить швидше й ефективніше.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 14.5 х 29.5 х 12.7 см |
| Вага | 1.18 кг |
| Вага в упаковці | 1.46 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 17 х 31.5 х 14 см |
| Потужність, Вт | 2400 |
| Оснащення | Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Комплект постачання | Праска Мірний стакан Інструкція Гарантійний талон |
| Довжина шнура | 1.95 м |
| Колір виробу | Білий/синій |
| Об'єм резервуара для води | 330 мл |
| Паровий удар, г/хв | 160 |
| Постійне подавання пари | 40 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар Подавання пари з носика Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 40 |
| Потужність парового удару, г/хв | 160 |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | Кераміка |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.