(0) |
Праска Russell Hobbs 25400-56 Colour Control Supreme – легендарний британський бренд дрібної побутової техніки для дому та кухні з історією понад 65 років.
Праска Color Control Supreme створена спеціально для турботи про ваші речі. Він із легкістю розгладить навіть найсильніші заломи та складки, зберігши водночас насичений колір вашого одягу.
Праска обладнаний спеціальною технологією для збереження кольору. Просто виберіть необхідні значення в інструкції та встановіть на прасці. Для зручності використання, кожне зі значень має свій колір, отже, у вас ніколи не виникне проблем із налаштуванням приладу для конкретного виробу.
А спеціальне багатобарвне керамічне покриття підошви з УФ-захистом дасть змогу уникнути вицвітання тканин під час прасування.
Потужність праски 3100 Вт. З таким приладом немає значення, чи прасуєте ви джинси, чи бавовняну сорочку, він однаково добре впорається з будь-яким завданням. А завдяки постійній парі 50 г і паровому удару 180 г, процес прасування стане дійсно швидким і легким.
Вертикальне відпарювання допоможе привести одяг до ладу прямо на вішаках і легко впоратися зі складками на фіранках. Пристрій також обладнаний дротом живлення завдовжки 3 м, що дарує абсолютний комфорт під час прасування.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 17 х 30 х 12 см |
| Вага | 1.67 кг |
| Вага в упаковці | 2.015 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 17.4 x 33.3 x 14.7 см |
| Потужність, Вт | 3100 |
| Оснащення | Автовимкнення Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Комплект постачання | Праска Інструкція Гарантійний талон |
| Довжина шнура | 3 м |
| Колір виробу | Чорний/сірий |
| Об'єм резервуара для води | 350 мл |
| Паровий удар, г/хв | 180 |
| Постійне подавання пари | 50 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання |
| Захист від накипу | Є |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.