(0) |
Спростіть нудний процес прасування завдяки прасці Magio MG-131. Ця модель має керамічну підошву, що ідеально під час прасування навіть найбільш делікатних матеріалів.
Система самоочищення
Вода з-під крана не вирізняється особливою якістю, це всім відомо. Тому, коли подібна рідина у вашій прасці перетворюється на пару, може утворитися накип. Природно, нічого втішного це вашій прасці не обіцяє. Для того, щоб уникнути подібної проблеми у всіх моделях Magio є спеціальна система самоочищення, яка з допомогою потужного струменя пари виштовхне з праски все накопичене в ній сміття й накип.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 15 х 28.5 х 12 см |
| Вага | 1.1 кг |
| Вага в упаковці | 1.15 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 16 х 31.5 х 13.5 см |
| Додаткові характеристики | Потужність: 2400 Вт Регулятор подавання пари Обертання шнура на 360 |
| Потужність, Вт | 2400 |
| Оснащення | Автовимкнення Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Комплект постачання | Праска Стакан для води Посібник з експлуатації Гарантійний талон |
| Довжина шнура | 1.85 м |
| Колір виробу | Чорний |
| Об'єм резервуара для води | 300 мл |
| Паровий удар, г/хв | 120 |
| Постійне подавання пари | 30 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.