(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 31 x 13.5 x 20 см |
| Вага | 1 кг |
| Вага в упаковці | 1.21 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Відпарювач |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 41.5 х 32 х 42 см |
| Додаткові характеристики | Час безперервної роботи: 20 хв Можливість доливання води під час роботи Знімний резервуар для води |
| Потужність, Вт | 1700 |
| Оснащення | Система "Крапля-Стоп" |
| Колір виробу | Білий/синій |
| Об'єм резервуара для води | 220 мл |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.