(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.2 х 11 х 15.3 см |
| Вага | 0.95 кг |
| Вага в упаковці | 1.15 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Тип | Відпарювач |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 32 х 14.2 х 16 см |
| Додаткові характеристики | Швидке нагрівання за 30 секунд |
| Потужність, Вт | 1200 |
| Оснащення | Накладка для делікатних тканин |
| Комплект постачання | Відпарювач Гарантійний талон Інструкція |
| Довжина шнура | 1.9 м |
| Колір виробу | Білий/коричневий |
| Об'єм резервуара для води | 260 мл |
| Режими | Вертикальне відпарювання Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 20 |
| Захист від накипу | Немає |
| Підошва | Неіржавка сталь |
| Напилювання підошви | Анодируване |
| Матеріал підошви | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.