(0) |
Праска Holmer HIT-2642 для сухого прасування та з парою, має потужність 2600 Вт (час нагрівання max ~ 31 сек), паровий удар 140 г/хв, постійне подавання пари 40 г/хв. Тефлонове покриття підошви забезпечує легке ковзання на тканинах різних типів, не створює складок, повністю розпрасовує всі зони.
Диск регулятора температури та кнопки керування виготовлені з пластику. На ручці праски є рівномірний візерунок, а саме невеликі круглі степси, посередині розміщений індикатор роботи. Зручне широке горлечко для заливання води з гумовим ущільнювачем.
Функція "Вертикальне відпарювання" дасть змогу легко відпарювати делікатні тканини, фіранки й одяг на вішалках у вертикальному положенні. Система "Антикрапля" запобігає потраплянню води, яка не випаровувалася, на тканину під час прасування. Self Clean — система для очищення парогенератора праски від нальоту та накипу.
Гнучкий шнур у тканинному обплетенні (~ 170 см) створений у колір праски, має кріплення із захистом від перекручування.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 15 x 29.5 x 12 см |
| Вага | 1.086 кг |
| Вага в упаковці | 1.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 16 x 31.5 x 13 см |
| Потужність, Вт | 2600 |
| Оснащення | Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Комплект постачання | Праска Мірний стакан Інструкція Гарантійний талон |
| Довжина шнура | 1.7 м |
| Колір виробу | Білий/бежевий |
| Об'єм резервуара для води | 400 мл |
| Паровий удар, г/хв | 140 |
| Постійне подавання пари | 40 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар Постійна пара |
| Захист від накипу | Є |
| Напилювання підошви | Тефлон |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.