(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 17 х 30 х 12 см |
| Вага | 1.67 кг |
| Вага в упаковці | 1.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 17.4 x 33.3 x 14.7 см |
| Додаткові характеристики | 2 рази міцніша* керамічна підошва з більш плавним ковзанням на 50%* Функція Auto Steam – легке розгладжування складок як на грубих, так і на делікатних тканинах |
| Потужність, Вт | 2600 |
| Оснащення | Система "Крапля-Стоп" |
| Комплект постачання | Праска Інструкція Гарантійний талон |
| Довжина шнура | 2 м |
| Колір виробу | Темно-синій |
| Об'єм резервуара для води | 240 мл |
| Паровий удар, г/хв | 115 |
| Постійне подавання пари | 35 г/хв |
| Режими | Паровий удар Подавання пари з носика Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 35 |
| Потужність парового удару, г/хв | 115 |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | Керамічна |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.