(0) |
Купуючи праску Holmer HIC-2430, можете не турбуватися за функційність і безпеку, тому що цей пристрій має великий вміст якісних і безпечних функцій, а саме:
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 14 x 28 x 11.4 см |
| Вага | 0.89 кг |
| Вага в упаковці | 0.95 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15.5 х 29.5 х 12.5 см |
| Потужність, Вт | 2400 |
| Оснащення | Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Комплект постачання | Праска Мірний стакан Інструкція Гарантійний талон |
| Довжина шнура | 1.7 м |
| Колір виробу | Білий/блакитний |
| Об'єм резервуара для води | 300 мл |
| Паровий удар, г/хв | 120 |
| Постійне подавання пари | 30 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання |
| Подавання пари, г/хв | 30 |
| Потужність парового удару, г/хв | 120 |
| Захист від накипу | Немає |
| Підошва | Кераміка |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.