(0) |
Потужна й безпечна
Для швидкого та легкого прасування є настроювання температури, розприскувач води, паровий удар, а також передбачене вертикальне та горизонтальне відпарювання. Праска захищена від перегріву та підтримує самоочищення й автовимкнення.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 13 х 30 х 11 см |
| Вага | 1.07 кг |
| Вага в упаковці | 1.33 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 17 х 33 х 14 см |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Оснащення | Автовимкнення Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Комплект постачання | Праска Мірний стакан Інструкція |
| Довжина шнура | 1.9 м |
| Колір виробу | Білий/блакитний |
| Об'єм резервуара для води | 280 мл |
| Режими | Вертикальне відпарювання |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | Кераміка |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.