(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 13.3 х 32 х 14.5 см |
| Вага | 1.3 кг |
| Вага в упаковці | 1.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12.5 х 31.3 х 16.5 см |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Оснащення | Автовимкнення Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Комплект постачання | Утюг Инструкция Гарантийный талон Мерный стакан |
| Довжина шнура | 2.5 м |
| Колір виробу | Білий/синій |
| Об'єм резервуара для води | 280 мл |
| Паровий удар, г/хв | 90 |
| Постійне подавання пари | 30 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар Подавання пари з носика Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 30 |
| Потужність парового удару, г/хв | 90 |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | Керамика |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.