(0) |
Ультралегкий дизайн
Спробуйте новий спосіб догляду за вашим одягом з ультралегким і зручним ручним відпарювачем.
Супершвидке нагрівання
Відпарювач розігрівається за 15 секунд і підходить для швидкого відпарювання одягу та розпрасовування складок прямо перед виходом з дому.
Щоденне відпарювання
Потужність 1300 Вт гарантує високу ефективність відпарювання й потужну пару, щоб щоденний догляд за одягом був легким і комфортним.
Потужна постійна пара
Постійна пара 20 г/хв швидко справляється зі складками на одязі, щоб ви завжди мали бездоганний вигляд.
Новий спосіб догляду за одягом
Вам більше не знадобиться прасувальна дошка! Плічка — ось усе, що потрібно для комфортного видалення складок на одязі.
Для дому та подорожей
Завдяки компактному ультралегкому корпусу відпарювач зручно використовувати вдома і брати із собою в поїздку.
Безпечно для всіх типів тканини
Відпарювач підходить для розпрасовування складок на всіх типах тканини й безпечний навіть для шовку.
Освіжає і знищує бактерії
Потужна пара вбиває бактерії, кліщів, усуває неприємні запахи, пилок і алергени, освіжає тканини.
Підвищена безпека
Знімний резервуар для води об'ємом 70 мл можна наповнювати, не вимикаючи відпарювач і не очікуючи, поки він охолоне. Пара подається тільки після натискання кнопки, яка розташовується під вказівним пальцем руки.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 30 x 10.6 x 18.4 см |
| Вага | 0.85 кг |
| Вага в упаковці | 1.683 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Відпарювач |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 20.5 x 18.4 x 13.5 см |
| Потужність, Вт | 1300 |
| Комплект постачання | Відпарювач Інструкція Гарантійний талон |
| Довжина шнура | 2.6 м |
| Колір виробу | Білий/блакитний |
| Об'єм резервуара для води | 70 мл |
| Постійне подавання пари | 20 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання |
| Подавання пари, г/хв | 20 |
| Підошва | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.