(0) |
Готова до використання за секунди, ваш одяг відразу стане свіжим й не м'ятим. Оскільки відпарювач для одягу Refine 600 є портативним і зручним за розміром, його легко взяти та використовувати щоразу, коли ваш одяг потрібно освіжити.
Прасувальна дошка більше не потрібна
Ручний відпарювач для одягу Refine 600 дає змогу відпарювати одяг прямо на вішалці. Нагріваючись усього за 20 секунд, він забезпечує постійний потік пари з достатньою потужністю, щоб освіжити та розпрасувати будь-який одяг.
Освіжає одяг і видаляє до 99,9% бактерій
Немає часу випрати улюблений одяг? Ручний відпарювач Refine 600 Handheld Garment Steamer не тільки розпрасовує ваші речі, а й освіжає їх. Пара проникає у волокна тканини та видаляє до 99,9% бактерій.
Знімний резервуар для води
Щоб максимально спростити життя, у ручному відпарювачі для одягу Refine 600 є знімний резервуар для води. Вам достатньо просто зняти його, підійти до найближчого крана, щоб наповнити його водою, а потім знову поставити на місце.
Немає недосяжних поверхонь
Ваша розетка занадто далеко або вам потрібно дістати до високих поверхонь, наприклад, штор? Завдяки шнуру завдовжки 3 метри для ручного відпарювача для одягу Refine 600 немає такого поняття, як важкодоступна поверхня.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 32 x 12.5 x 19 см |
| Вага | 0.8 кг |
| Вага в упаковці | 1.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Тип | Відпарювач |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 37 x 14.8 x 16 см |
| Потужність, Вт | 1200 |
| Комплект постачання | Відпарювач Терморукавичка для безпечного відпарювання Насадка-щітка для відпарювання грубих тканин |
| Довжина шнура | 3 м |
| Колір виробу | Сірий |
| Об'єм резервуара для води | 100 мл |
| Постійне подавання пари | 20 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | Термостійкий пластик |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.