(0) |
Легкий і швидкий процес прасування одягу з парогенератором TEFAL Express Easy SV6131, ідеальне поєднання найкращих характеристик і надзвичайної зручності. Парогенератор Express Easy працює швидше, ніж традиційна праска з парою, завдяки своїй потужній продуктивності. Тиск насоса 5.8 бара згладжує складки якнайшвидше, завдяки надзвичайно потужному паровому підігріванню 350 г/хв.
Система блокування забезпечує повну безпеку для перенесення і зберігання. Вертикальна парова функція для ретушування і видалення складок костюмів, делікатних тканин і штор. Підошва Xpress Glide забезпечує чудове ковзання для легших і приємніших сеансів на парі. Екоустановка зменшує споживання енергії, зберігаючи водночас швидкі результати випаровування. Швидке 2-хвилинне розігрівання дає змогу швидко впоратися з прасуванням одягу.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 25.6 x 17.9 x 36.2 см |
| Вага | 4.03 кг |
| Вага в упаковці | 4.41 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | С парогенератором |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 29.2 х 21.2 х 39 см |
| Потужність, Вт | 2600 |
| Оснащення | Автовимкнення Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Комплект постачання | Праска Гарантійний талон Інструкція |
| Довжина шнура | 1.6 м |
| Колір виробу | Бірюзовий/білий |
| Об'єм резервуара для води | 1700 мл |
| Паровий удар, г/хв | 350 |
| Постійне подавання пари | 120 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | Ceramic Xpress Glide |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.