(0) |
Дивовижна потужність
Праска виробляє на 25% більше пари, порівнюючи з аналогічними прасками Tefal попереднього покоління, гарантуючи високу продуктивність день у день.
Висока потужність
Праска обладнана потужністю 2800 Вт для швидкого нагрівання й ефективної роботи.
Ефективне прасування
Постійна пара до 50 г/хв робить кожне прасування легким і ефективним, а паровий удар до 260 г/хв допомагає розпрасувати найстійкіші складки та щільні тканини.
Зручність і безпека
Інтелектуальна функція автоматичного вимкнення пропонує підвищену безпеку під час прасування.
Максимальний розподіл пари
Повністю активні парові отвори розташовані на всій поверхні підошви праски та забезпечують максимальний розподіл пари. Ця підошва має на 30% більше активних парових отворів, ніж попереднє покоління підошов Ultragliss.
Високоякісна підошва
Нова підошва Durilium Airglide гарантує краще ковзання від Tefal, захищена від подряпин і слугуватиме досить довго.
Економічний режим
Режим Eco знижує споживання електроенергії на 20%, зберігаючи оптимальну ефективність праски
Ідеальна точність
Вузький носик підошви полегшує розпрасовування складок на комірах і між ґудзиками.
Універсальність
Праску можна використовувати для вертикального відпарювання делікатних і великих тканин, наприклад, костюмів або штор.
Високі стандарти якості
Праска виготовлена у Франції за найвищими стандартами якості та виробництва.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 16 x 31 x 13.5 см |
| Вага | 1.295 кг |
| Вага в упаковці | 1.648 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 18 x 18 x 14 см |
| Потужність, Вт | 2800 |
| Оснащення | Автовимкнення Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Комплект постачання | Праска Гарантійний талон Інструкція |
| Довжина шнура | 2 м |
| Колір виробу | Сірий/бордовий |
| Об'єм резервуара для води | 270 мл |
| Паровий удар, г/хв | 260 |
| Постійне подавання пари | 50 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 40 |
| Потужність парового удару, г/хв | 260 |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | Durilium Airglide |
| Країна виробник | Франція |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.