(0) |
Інтенсивність парового удару праски Panasonic NI-W900CMTW становить 140 г/хв. За допомогою функції вертикального подання пари та постійної обробки паром із можливістю регулювання інтенсивності (до 40 г/хв) користувач якісно та швидко попрасує речі, не знімаючи їх із вішака. Вбудований пульверизатор дає змогу розбризкувати воду. Потужність пристрою — 2400 Вт.
ПІДОШВА
Фірмова підошва Hydro Power 360° виготовлена з міцного матеріалу Alumite (анодований алюміній). Завдяки специфічній закругленій формі підошви праска легко ковзає поверхнею тканини у всіх напрямках.
Для безпеки в Panasonic NI-W950ALTW реалізована система автоматичного вимкнення. Потрійна система очищення від накипу забезпечить тривалий термін експлуатації пристрою.
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 15.1 х 30.6 х 13.9 см |
| Вага | 1.5 кг |
| Вага в упаковці | 1.75 кг |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 34 х 48 х 38 см |
| Потужність, Вт | 2400 |
| Оснащення | Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Комплект постачання | Праска Інструкція з експлуатації |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір виробу | Білий/синій |
| Об'єм резервуара для води | 310 мл |
| Паровий удар, г/хв | 130 |
| Постійне подавання пари | 35 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання |
| Подавання пари, г/хв | 35 |
| Потужність парового удару, г/хв | 130 |
| Підошва | Кераміка |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.