(0) |
Праска з парою TEFAL Express Steam FV2867E0 розроблена для забезпечення швидкої та довговічної роботи, Powergliss допоможе вам впоратися з процесом прасування в найкоротші терміни.
На 20% більше пари для більш швидкого та легкого прасування
Новий EXPRESS STEAM забезпечує кращу подачу пари для більш швидкого та легкого прасування.
Потужність 2500 Вт
Потужна праска для швидкого нагрівання та ефективного прасування в будь-який час. Ефективні результати. Безперервна подача пари до 45 г/хв. Для легкого та швидкого прасування та ідеальних результатів!
Великий та зручний для наповнення резервуар для води
Оснащений великим отвором для легкого наповнення та ємністю 270 мл.
Керамічна підошва для легкого ковзання
Особлива увага приділена дизайну та виготовленню цієї підошви: закруглені краї разом з керамічним покриттям забезпечують надзвичайно легке ковзання.
Функція захисту від крапель
Ваша білизна збереже чистоту за допомогою системи захисту від крапель для бездоганного та чистого одягу.
Потужний паровий удар для складних складок
Потужний паровий удар до 200 г/хв розгладжує складки на будь-яких типах тканин.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 15 х 30 x 13 см |
| Вага | 1.3 кг |
| Вага в упаковці | 1.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 18 х 33.2 x 14.2 см |
| Потужність, Вт | 2500 |
| Оснащення | Автовимкнення Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Комплект постачання | Утюг Гарантийный талон Инструкция |
| Довжина шнура | 1.9 м |
| Колір виробу | Бірюзовий |
| Об'єм резервуара для води | 270 мл |
| Паровий удар, г/хв | 200 |
| Постійне подавання пари | 45 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 45 |
| Потужність парового удару, г/хв | 200 |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | X Glide |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.