(0) |
Догляд за одягом не лише вдома – легко!
Збираєтеся в подорож?
Візьміть з собою дорожню парову праску Rowenta FIRST CLASS DA1510F1 - вона не займе багато місця в валізі, і ваші речі будуть виглядати чудово, куди б ви не подалися.
Подвійна напруга
Подвійна напруга ідеально підходить для подорожей в будь-яку точку світу, подача пари однакова як при 120, так і при 240 вольтах. Завдяки складній ручці праски та спеціальному чохлу для зберігання він дуже компактно розміститься у валізі. Ваші речі будуть виглядати чудово, куди б ви не їхали.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 20 x 9 x 9.5 см |
| Вага | 0.82 кг |
| Вага в упаковці | 1.08 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Дорожній |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 21.6 x 9.6 x 12.2 см |
| Додаткові характеристики | Желобок в носике утюга |
| Потужність, Вт | 1000 |
| Комплект постачання | Утюг Чехол для хранения и перевозки Инструкция Гарантийный талон |
| Довжина шнура | 2 м |
| Колір виробу | Білий/блакитний |
| Об'єм резервуара для води | 70 мл |
| Паровий удар, г/хв | 45 |
| Постійне подавання пари | 10 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар Подавання пари з носика Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 10 |
| Потужність парового удару, г/хв | 45 |
| Підошва | INOX MICROSTEAM 200 |
| Матеріал підошви | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.