(0) |
Праска з парогенератором Refine 600 дозволяє швидко та легко розгладити одяг завдяки рівномірному розподілу пари. Вбудований датчик попереджає, якщо праска залишається без нагляду. Індикатор нагрівання підошви повідомляє про нагрівання праски.
Швидкий та потужний
Оцініть хороші результати прасування завдяки ідеальному балансу тепла, пари та тиску. Швидке прогрівання та рівномірний розподіл пари означає готовність праски до прасування речей через 30 секунд.
Стійка до подряпин підошва RESILIUM SKI 400
Стійка до подряпин підошва RESILIUM SKI 400 із закругленою поверхнею спрощує розгладження речей, не захоплюючи кнопки або декоративні елементи. Пара рівномірно розподіляється через 400 отворів.
Інтуїтивно зрозумілий та безпечний
Вбудований датчик та автоматичний вимикач з трьома режимами роботи — якщо ви залишили праску на виробі, на боці або на базі. Індикатор нагрівання підошви на кінчику праски повідомляє про нагрівання.
Система запобігання утворенню крапель
Зведіть до мінімуму ризик слідів води на своєму одязі. Біметалічний захист від крапель у прасці запобігає попаданню води в парову камеру, якщо температура надто низька.
Функція автоматичного очищення
Доглядайте праску так само, як і одяг, запобігаючи небажаному утворенню вапняного нальоту. Розчин для захисту від накипу FlushClean дозволяє легко видаляти накип, промиваючи систему водою.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 14.5 х 29.5 x 12.7 см |
| Вага | 1.18 кг |
| Вага в упаковці | 1.46 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 17 x 31.5 x 14 см |
| Потужність, Вт | 2600 |
| Оснащення | Автовимкнення |
| Комплект постачання | Утюг Мерный стакан Инструкция Гарантийный талон |
| Довжина шнура | 1.95 м |
| Колір виробу | Зелений |
| Об'єм резервуара для води | 330 мл |
| Паровий удар, г/хв | 210 |
| Постійне подавання пари | 40 г/хв |
| Режими | Паровий удар |
| Подавання пари, г/хв | 40 |
| Потужність парового удару, г/хв | 210 |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | RESILIUM™ SKI 400 |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.