(0) |
TexStyle 7 Pro — найкраща парова праска Braun. Серія TexStyle 7 Pro обладнана першою у світі підошвою з технологією FreeGlide 3D. Ковзайте назад через будь-які перешкоди, як-от ґудзики, кишені та змійки, не застряючи. Унікальне покриття EloxalPlus на підошві забезпечує виняткову ковзкість, прискорюючи процес прасування. TexStyle 7 Pro був удосконалений завдяки м'якій ручці для більшого комфорту. Тепер доступні в нових кольорах і зі збільшеною потужністю.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 16 х 30 х 11 см |
| Вага | 1.6 кг |
| Вага в упаковці | 2.09 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 16.5 x 32 x 14 см |
| Потужність, Вт | 2900 |
| Оснащення | Автовимкнення Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Комплект постачання | Праска Інструкція Гарантійний талон |
| Довжина шнура | 2.5 м |
| Колір виробу | Білий/чорний |
| Об'єм резервуара для води | 300 мл |
| Паровий удар, г/хв | 220 |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар Подавання пари з носика |
| Потужність парового удару, г/хв | 220 |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | EloxalPlus |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.