(0) |
Тепер ви можете прасувати одяг всюди, де це вам найбільш зручно, адже тепер у прасці немає шнура. Supreme Steam Cordless від британської компанії Russell Hobbs потужністю 2400 Вт — це нова бездротова інноваційна праска. Вона має свою власну смарт-підставку. Вона слугує як безпечна й надійна база та сповістить, коли прилад нагрівається, готовий до використання й повторного заряджання.
Ця модель із можливістю вертикального відпарювання набагато спростить ваше життя — тепер ви не прив'язані до однієї точки.
Supreme Steam Cordless має місткий прозорий резервуар для води на 300 мл, тож ви зможете відразу побачити, коли його потрібно наповнити, а керамічне покриття підошви дасть змогу із легкістю розгладити навіть найскладніші складки. Завдяки тому, що немає шнура, ця праска є безпроблемним приладом, який буде невіддільною частиною вашого звичайного прання.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 18.4 x 29.8 x 18.4 см |
| Вага | 1.622 кг |
| Вага в упаковці | 2.103 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Тип | Бездротовий З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 17.5 х 35.7 х18.6 см |
| Потужність, Вт | 2400 |
| Оснащення | Автовимкнення Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Комплект постачання | База для підзаряджання |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір виробу | Білий/фіолетовий |
| Об'єм резервуара для води | 300 мл |
| Паровий удар, г/хв | 135 |
| Постійне подавання пари | 40 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання |
| Подавання пари, г/хв | 40 |
| Потужність парового удару, г/хв | 135 |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | Керамічна |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.