(0) |
Якщо для вас прасування білизни є клопітким заняттям, то з новою праскою Supreme Steam Pro все буде по-іншому. Розроблена, щоб впоратися навіть із найскладнішими складками, ця праска неодмінно займе почесне місце в будинку кожної родини.
Завдяки керамічній підошві праска з легкістю ковзає матеріалами без прилипання. А функція вертикального відпарювання розширить ваші можливості. Потужне вертикальне відпарювання дасть вам змогу відпрасовувати речі прямо на вішаках або навіть розпрасувати заломи на фіранках.
Supreme Steam Pro впорається з будь-якими тканинами, забезпечуючи вам професійний результат щоразу. Залежно від ваших потреб можна вибрати один із режимів прасування: непродуктивний, постійна пара, спрей або паровий удар. А потужна пара і містка ємність для води підійдуть навіть для складних тканин.
Крім того, праска обладнана функцією самоочищення, яка скоротить ваш час на обслуговування праски та продовжить її термін експлуатації. А захист від протікання перешкодить утворенню розводів на тканині.
З Supreme Steam Pro процес прасування буде як ніколи простим.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 16х28.6х12.5 см |
| Вага | 1.3 кг |
| Вага в упаковці | 2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 16.3х31х13 см |
| Потужність, Вт | 2600 |
| Оснащення | Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Комплект постачання | Праска Інструкція |
| Довжина шнура | 2 м |
| Колір виробу | Синій |
| Об'єм резервуара для води | 310 мл |
| Паровий удар, г/хв | 145 |
| Постійне подавання пари | 40 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання |
| Подавання пари, г/хв | 40 |
| Потужність парового удару, г/хв | 145 |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | Керамічна |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.