(0) |
Нові Braun TexStyle 3 з оновленим дизайном, більшою потужністю і кращим подаванням пари. Обладнання першої у світі технології FreeGlide 3D з яким прасування стало можливим на всі 360°.
Оновлена керамічна підошва
Забезпечує рівномірний розподіл тепла, плавність ковзання і працює до 60% довше.
Швидке розігрівання
Праска готова до використання через 35 секунд. Навіть для прасування найскладніших тканин.
Висока потужність
Ідеальна комбінація потужності для подання пари та високого тиску для прасування самих "самих" швидко та легко.
Висока парова потужність
Відрегулюйте потрібну кількість пари для того, щоб мати ідеально відпрасований одяг.
Автовимкнення після 8 хв у вертикальному положенні або після 30 с у горизонтальному для ощадження енергії та з міркувань безпеки.
Паровий носик
Додаткова пара на носику дає змогу легко діставати до найскладніших зон, як-от комір і шви.
Система Anti-drip
Покращена система проти падіння крапель запобіжить протіканню навіть за дуже низьких температур.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1.3 кг |
| Вага в упаковці | 1.54 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | З парою |
| Серия | SI |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 16.3 х 32 х 13.8 см |
| Потужність, Вт | 2350 |
| Оснащення | Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Комплект постачання | Праска Інструкція |
| Довжина шнура | 2 м |
| Колір виробу | Фіолетовий |
| Об'єм резервуара для води | 270 мл |
| Паровий удар, г/хв | 160 |
| Постійне подавання пари | 45 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання |
| Подавання пари, г/хв | 45 |
| Потужність парового удару, г/хв | 160 |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | SuperCeramic |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.