(0) |
Система самоочищення
Вода з-під крана не вирізняється особливою якістю, це всім відомо. Тому, коли подібна рідина у вашій прасці перетворюється на пару, може утворитися накип. Природно, нічого втішного це вашій прасці не обіцяє. Для того, щоб уникнути такої проблеми у всіх моделях Magio є спеціальна система самоочищення, яка за допомогою потужного струменя пари виштовхне з праски все накопичене в ній сміття й накип.
Функція «Антикрапля»
Адже бувало так, що під час прасування з низькою температурою на вашому одязі залишалися дратівливі великі краплі води, що випливають із праски? Це відбувається тому, що температура праски недостатньо висока для перетворення води в прасці на пару, і тому вона починає витікати через отвори для пари в підошві праски. Усунути цю проблему може наявність системи «крапля-стоп» у кожній прасці Magio. Для запобігання протікання води з підошви, праска автоматично припиняє подавання пари, коли температура занадто низька.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 14.5 х 30 х 12 см |
| Вага | 1.11 кг |
| Вага в упаковці | 1.3 кг |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15.5 х 30.5 х 12.5 см |
| Потужність, Вт | 2600 |
| Оснащення | Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Комплект постачання | Праска Мірний стакан Інструкція |
| Довжина шнура | 1.43 м |
| Колір виробу | Бірюзовий/білий |
| Об'єм резервуара для води | 330 мл |
| Режими | Вертикальне відпарювання |
| Підошва | Керамічна |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.