(0) |
Ефективна система видалення накипу Простий та ефективний спосіб захистити праску від накипу. Слід пам'ятати, що повністю запобігти утворенню вапняного нальоту неможливо, але при регулярному очищенні ви зможете легко прасувати довгий час.
Плавне ковзання Керамічне покриття добре проводить тепло та рівномірно розподіляє його по всій поверхні, забезпечуючи ефективне розгладжування. Воно також запобігає прилипанню тканини до підошви за високої температури і знімає статичну електрику. Підошва стійка до подряпин і легко ковзає по будь-якій тканині, а це означає, що прасування стане приємнішим заняттям.
Обертання на 360 градусів для безпеки та зручності
Праска має кульове кріплення шнура, що дозволяє шнуру вільно обертатися. Обертання на 360 градусів значно спрощує роботу: ви можете вільно повертати праску, гладити лівою чи правою рукою – зручно та безпечно.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 11.1 х 27 х 13.6 см |
| Вага | 1 кг |
| Вага в упаковці | 1.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12 х 30 х 15.3 см |
| Додаткові характеристики | Номинальный ток: 16 А |
| Потужність, Вт | 1800 |
| Оснащення | Автовимкнення Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Довжина шнура | 1.9 м |
| Колір виробу | Лазурний |
| Об'єм резервуара для води | 250 мл |
| Паровий удар, г/хв | 80 |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар Подавання пари з носика Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 25 |
| Потужність парового удару, г/хв | 80 |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | Керамика |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.