(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 11.5 x 23 x 10.5 см |
| Вага | 0.71 кг |
| Вага в упаковці | 0.85 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Дорожній |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 36 х 24 х 34 см |
| Потужність, Вт | 1100 |
| Оснащення | Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Колір виробу | Чорний/синій |
| Паровий удар, г/хв | 75 |
| Потужність парового удару, г/хв | 75 |
| Захист від накипу | Є |
| Матеріал підошви | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.