(0) |
MS5031 — це багатофункційна парова праска з безліччю переваг.
Праска має 5 функцій: прасування з парою по горизонталі: вироблення 45 грамів пари за хвилину, паропрасування по горизонталі з функцією впливу пари до 80 грамів за хвилину для розпрасовування особливо стійких складок, сухе прасування (без використання пари), праски по вертикалі (наприклад, штори, одяг, що висить на вішаках: куртки), виконує функцію обприскувача з одноразовим викидом води 0,5 грама. Праска обладнана 4 системами: автоматичне вимкнення в разі, якщо пристрій залишений без нагляду, система Anti-Drip, коли температура підошви ще не досягла оптимальної температури, пристрій зупинить потік крапель води замість пари, система Anti-Calc, що обмежує відкладення мінералів із води в пристрої, система самоочищення.
Додаткові переваги: містить великий резервуар, який дає змогу рідше наповнювати воду під час прасування. Загострений кінчик підошви полегшує доступ до важкодоступних місць, як-от навколо кнопок, прасувальних складок тощо. Керамічна підошва збільшує ковзання — плавне ковзання по тканині. Шнур живлення 1.50 м. Функція автоматичного вимкнення вимикає електроживлення праски, залишаючи її у вертикальному положенні через 8 хвилин, у горизонтальному положенні через 30 секунд. Пристрій сигналізує про увімкнення функції автоматичного вимкнення 5-кратним звуковим сигналом.
Функція автоматичного вимкнення вимикає електроживлення праски, залишаючи її у вертикальному положенні через 8 хвилин, у горизонтальному положенні через 30 секунд. Пристрій сигналізує про увімкнення функції автоматичного вимкнення 5-кратним звуковим сигналом. Функція автоматичного вимкнення вимикає електроживлення праски, залишаючи її у вертикальному положенні через 8 хвилин, у горизонтальному положенні через 30 секунд. Пристрій сигналізує про увімкнення функції автоматичного вимкнення 5-кратним звуковим сигналом.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 14 х 29 х 11.9 см |
| Вага | 1.06 кг |
| Вага в упаковці | 1.36 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15 х 30 х 13 см |
| Потужність, Вт | 3000 |
| Оснащення | Автовимкнення Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Комплект постачання | Праска Диспенсер для води з мірною чашкою Посібник |
| Довжина шнура | 2 м |
| Колір виробу | Чорний/червоний |
| Об'єм резервуара для води | 400 мл |
| Паровий удар, г/хв | 70 |
| Постійне подавання пари | 40 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання Подавання пари з носика |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | Керамічна підошва із загостреним кінчиком |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.