(0) |
Праска Rotex — ідеально ковзає будь-якою тканиною, відпрасовуючи навіть найсильніші складки. Для відпарювання ви можете використовувати просту водопровідну воду. Резервуар для води цієї моделі вміщує 380 мл води. А потужність самої праски становить 2400 Вт. З її особливостей варто виділити матеріал підошви: Nano-Ceramic.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 16 x 29 x 11.5 см |
| Вага | 0.95 кг |
| Вага в упаковці | 1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 16.2 x 29.5 x 12 см |
| Потужність, Вт | 2400 |
| Оснащення | Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Комплект постачання | Праска Мірний стакан Інструкція |
| Довжина шнура | 1.9 м |
| Колір виробу | Чорний |
| Об'єм резервуара для води | 380 мл |
| Паровий удар, г/хв | 135 |
| Режими | Вертикальне відпарювання |
| Потужність парового удару, г/хв | 135 |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | Нанокераміка |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.