(0) |
Праска Rotex — ідеально ковзає будь-якою тканиною, відпрасовуючи навіть найсильніші складки. Для відпарювання ви можете використовувати просту водопровідну воду. Резервуар для води цієї моделі вміщує 200 мл води. А потужність самої праски становить 1600 Вт. Матеріал підошви — неіржавка сталь, тому праска дбайливо випрасовує речі.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 14.6 x 26 x 11 см |
| Вага | 0.93 кг |
| Вага в упаковці | 0.98 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 25.5 x 30.5 x 11.3 см |
| Потужність, Вт | 1600 |
| Оснащення | Самоочищення від накипу |
| Комплект постачання | Праска Мірний стакан Інструкція |
| Довжина шнура | 1.9 м |
| Колір виробу | Білий/синій |
| Об'єм резервуара для води | 200 мл |
| Паровий удар, г/хв | 80 |
| Режими | Вертикальне відпарювання |
| Потужність парового удару, г/хв | 80 |
| Матеріал підошви | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.