(0) |
Праска SENCOR SSI 1050GR з функцією вертикального відпарювання та парового удару для розгладження найскладніших складок. Керамічна поверхня підошви добре ковзає тканиною.
Характеристика:| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 20.3 х 9.6 х 9 см |
| Вага | 0.95 кг |
| Вага в упаковці | 1.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Тип | Дорожній З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 22 х 10.5 х 10.5 см |
| Додаткові характеристики | Запобіжний фіксатор |
| Потужність, Вт | 1000 |
| Оснащення | Система "Крапля-Стоп" |
| Комплект постачання | Праска Гарантійний талон Інструкція |
| Довжина шнура | 1.9 м |
| Колір виробу | Білий/салатовий |
| Об'єм резервуара для води | 75 мл |
| Паровий удар, г/хв | 20 |
| Режими | Вертикальне відпарювання Подавання пари з носика |
| Подавання пари, г/хв | 20 |
| Потужність парового удару, г/хв | 20 |
| Захист від накипу | Немає |
| Підошва | Керамічна |
| Напилювання підошви | Анодируване |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.