(0) |
Без зусиль випрасувати одяг із будь-якої тканини, оббивку меблів, постільну білизну, штори та інші тканинні вироби, не використовуючи праску, прасувальну дошку й багато зусиль — це не міф, а реальність. Відпарювач Steamone чудово підходить для використання в домашніх умовах. Завдяки потужному потоку пари можна не тільки позбутися від сильних складок на тканині, а й ефективно продезінфікувати її. Виробляти пару високих температур не зашкодить навіть матерії, що вимагає дбайливого догляду.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 37.9 х 31.4 х 16.3 см |
| Вага | 7.3 кг |
| Вага в упаковці | 8.67 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Відпарювач |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 32.3 х 29.3 х 43.8 см |
| Потужність, Вт | 1900 |
| Оснащення | Автовимкнення Самоочищення від накипу |
| Комплект постачання | Відпарювач Рукавичка Плічка |
| Довжина шнура | 1.9 м |
| Колір виробу | Білий |
| Об'єм резервуара для води | 1200 мл |
| Постійне подавання пари | 35 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 35 |
| Підошва | Неіржавка сталь |
| Матеріал підошви | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.