(0) |
З праскою PRIME Technics PTI 1600 V процес прасування вам стане набагато простішим, швидшим та приємнішим, адже вона має чудові технічні та функційні характеристики, які необхідні для роботи з будь-яким типом тканини.
Потужність PRIME Technics PTI 1600 V становить 1600 Вт. Постійна пара 20 г/хв.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 13 х 27.5 х 11.5 см |
| Вага | 0.7 кг |
| Вага в упаковці | 0.82 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15.5 х 29.6 х 12.6 см |
| Потужність, Вт | 1600 |
| Довжина шнура | 1.6 м |
| Колір виробу | Білий/фіолетовий |
| Об'єм резервуара для води | 170 мл |
| Паровий удар, г/хв | 50 |
| Постійне подавання пари | 20 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 20 |
| Потужність парового удару, г/хв | 50 |
| Захист від накипу | Є |
| Напилювання підошви | Тефлон |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.