(0) |
З праскою PRIME Technics PTI 2057 FB процес прасування вам стане набагато простішим, швидшим і приємнішим, адже вона має чудові технічні та функціональні характеристики, які потрібні для роботи з будь-яким типом тканини.
Потужність PRIME Technics PTI 2057 FB становить 2000 Вт. Постійна пара 25 г/хв.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 13 х 27.5 х 11.5 см |
| Вага | 0.9 кг |
| Вага в упаковці | 1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14.2 х 27.2 х 12 см |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Оснащення | Автовимкнення Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Довжина шнура | 1.6 м |
| Колір виробу | Білий/блакитний |
| Об'єм резервуара для води | 260 мл |
| Паровий удар, г/хв | 80 |
| Постійне подавання пари | 25 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 25 |
| Потужність парового удару, г/хв | 80 |
| Захист від накипу | Є |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.