(0) |
Праска Rotex - ідеально ковзає по будь-якій тканині, відпрасовуючи навіть найсильніші складки. Для відпарювання можна використовувати просту водопровідну воду. Резервуар для води цієї моделі вміщує 220 мл води. А потужність самої праски становить 2400 Вт. З його особливостей варто виділити матеріал підошви: Nano-Ceramic.
Основні характеристики:
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 16 х 29 х 12 см |
| Вага | 1.2 кг |
| Вага в упаковці | 1.25 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 16.2 х 29.5 х 12 см |
| Потужність, Вт | 2400 |
| Оснащення | Автовимкнення Автоматичне встановлення температури Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Комплект постачання | Утюг Мерный стакан Инструкция |
| Довжина шнура | 1.9 м |
| Колір виробу | Чорний |
| Об'єм резервуара для води | 220 мл |
| Паровий удар, г/хв | 135 |
| Режими | Вертикальне відпарювання |
| Підошва | Nano-Ceramic |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.