(0) |
Парова праска Tefal PUREGLISS Coppertinto & Black FV8064E0 забезпечує винятковий догляд за одягом завдяки поєднанню потужної подачі пари та розширених функцій.
Ідеальні результати щоразу
Дивовижна потужність для ідеального прасування: потужність 3000 Вт для швидкого нагріву, постійна подача пари 50 г/хв та паровий удар 280 г/хв для легкого розгладження складок.
Без ризику появи плям
Наша запатентована технологія Micro Calc Filter забезпечує тривалу роботу, зберігаючи весь ваш одяг та постільну білизну бездоганними та захищеними від плям.
Відмінне ковзання
Швидке та легке прасування з технологією Durilium Airglide Autoclean: оптимальна дифузія пари, виняткове ковзання та каталітичне покриття Autoclean для бездоганної роботи без плям протягом тривалого часу.
Автоматичне вимкнення
Режим очікування автоматично активується, коли праска залишається без нагляду — через 8 хвилин, якщо її залишити на п'яті, і через 30 секунд, якщо залишити на підошві або на боці.
Легке вертикальне відпарювання
Відпарювання делікатних і великих речей спрощується завдяки функції вертикального відпарювання, яка ідеально підходить для останньої обробки та розгладжування складок на костюмах та інших предметах одягу, що висять - навіть на шторах.
Дезінфекційна сила пари
Поєднання високої температури та тиску пари вбиває до 99,99% бактерій на всіх тканинах, які можна прасувати, забезпечуючи виняткову гігієнічність та здоровіший догляд за одягом.
Зроблено у Франції
Високопродуктивний продукт зроблений у Франції відповідно до безкомпромісних стандартів майстерності, дизайну та виробництва.
Ремонтопридатний продукт
Розроблений для легкого ремонту, з недорогою та швидкою доставкою запасних частин протягом 15 років і більше, завдяки більш ніж 6200 ремонтним центрам по всьому світу.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 34 x 14 x 18 см |
| Вага | 1.29 кг |
| Вага в упаковці | 1.75 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | З парою |
| Потужність, Вт | 3000 |
| Оснащення | Автовимкнення Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Комплект постачання | Праска Гарантійний талон Інструкція |
| Країна-виробник товару | Франція |
| Довжина шнура | 2 м |
| Колір виробу | Чорний/мідний |
| Об'єм резервуара для води | 270 мл |
| Паровий удар, г/хв | 280 |
| Постійне подавання пари | 50 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 50 |
| Потужність парового удару, г/хв | 280 |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | Durilium Airglide Autoclean |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Матеріал підошви | Кераміка |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.