(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 50.5 х 49.5 х 155 см |
| Вага | 11.9 кг |
| Вага в упаковці | 15.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Прасувальна система |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 60 х 40 х 60 см |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Комплект постачання | Гладильная система со встроенной доской Складной крючок Инструкция Гарантийный талон |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 1.6 м |
| Колір виробу | Сірий/золотий |
| Об'єм резервуара для води | 1200 мл |
| Паровий удар, г/хв | 300 |
| Постійне подавання пари | 90 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 90 |
| Потужність парового удару, г/хв | 300 |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | OptimalTEMP |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Матеріал підошви | Кераміка |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.