Наголосіть на стилі за допомогою відпарювача для одягу Tefal PURE POP CORAL - помічник, який виводить догляд за одягом нового рівня. Цей прилад інтуїтивно зрозумілий та ефективний, він очищає та відпарює одним простим плавним рухом.
Просте та інтуїтивне відпарювання
Відпарювач для одягу з паропродуктивністю до 20 г/хв. для ефективного відпарювання та очищення одним легким рухом.
Видалення ворсинок та волосся
Одна зі сторін двосторонньої подушечки для видалення ворсу захищає ваш одяг від ворсинок та волосся.
Відпарювання без пошкоджень
Оксамитова сторона двосторонньої подушечки ідеально підходить для відпарювання всіх видів тканин без ризику їх ушкодження.
Інноваційна система двосторонніх подушечок
Інноваційна двостороння система подушечок дозволяє легко перемикатися з одного боку на інший, забезпечуючи по-справжньому ручний догляд за речами.
Ультракомпактний дизайн
Ультракомпактний, тонкий та легкий, щоб брати його з собою куди завгодно – для зручного зберігання та зручного використання у поїздках.
Швидкий час нагрівання
Блискавичне 15-секундне нагрівання ідеально підходить для частого використання та передання охайного вигляду в останню хвилину перед виходом.
Стильний та сучасний дизайн
Добре збалансований, зручний та стильний, доступний у чотирьох яскравих привабливих кольорах.
Дезінфікуюча сила пари
Повністю природна очищаюча сила пари зменшує запахи, освіжає та дезінфікує.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 31.8 х 14.1 х 5.7 см |
| Вага | 0.71 кг |
| Вага в упаковці | 1.09 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Відпарювач |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15.9 х 33.8 х 7.8 см |
| Потужність, Вт | 1300 |
| Оснащення | Накладка для делікатних тканин |
| Комплект постачання | Відпарювач Гарантійний талон Інструкція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 2 м |
| Колір виробу | Червоний |
| Об'єм резервуара для води | 70 мл |
| Постійне подавання пари | 20 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 20 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.