(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 14 х 28 х 13 см |
| Вага | 1.2 кг |
| Вага в упаковці | 1.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 16 х 31 х 13 см |
| Додаткові характеристики | Фірмові технології FreeGlide 3D Горизонтальне відпарювання Розбризкування (спрей) Сухе прасування Eco |
| Потужність, Вт | 2400 |
| Оснащення | Автовимкнення Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Комплект постачання | Праска Інструкція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 2 м |
| Колір виробу | Чорний/синій |
| Об'єм резервуара для води | 270 мл |
| Паровий удар, г/хв | 200 |
| Постійне подавання пари | 45 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар Подавання пари з носика Постійна пара |
| Потужність парового удару, г/хв | 200 |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | SuperCeramic 3D FreeGlide |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Матеріал підошви | Кераміка |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.