(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 29.5 х 22 х 40 см |
| Вага | 5.5 кг |
| Вага в упаковці | 6.56 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Прасувальна система |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 27 х 46 х 37.5 см |
| Додаткові характеристики | Фірмові технології FreeGlide 3D, PowerSteam Перша у світі ергономічна сертифікована праска* Перша у світі ергономічна сертифікована праска для максимального комфорту та легкого прасування* Сертифіковано ErgoCert (Інститут сертифікації ергономіки, визнаний Accredia) Протестовано порівняно з продуктами конкурентів, що найбільше продаються, січень 2020 р. |
| Потужність, Вт | 2700 |
| Оснащення | Автовимкнення Автоматичне встановлення температури Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Комплект постачання | Парова система Гарантійний талон Інструкція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 1.7 м |
| Колір виробу | Сірий |
| Об'єм резервуара для води | 2000 мл |
| Паровий удар, г/хв | 510 |
| Постійне подавання пари | 150 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар Подавання пари з носика Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 150 |
| Потужність парового удару, г/хв | 510 |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | EloxalPlus |
| Напилювання підошви | Анодируване |
| Матеріал підошви | Алюміній |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.