(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 22 х 17.3 х 11.8 см |
| Вага | 1.1 кг |
| Вага в упаковці | 1.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Відпарювач |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 22.8 х 17.5 х 15.5 см |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Оснащення | Автовимкнення |
| Країна-виробник товару | Франція |
| Довжина шнура | 2 м |
| Об'єм резервуара для води | 300 мл |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар Подавання пари з носика Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 30 |
| Підошва | Нержавеющая сталь |
| Матеріал підошви | Нержавіюча сталь |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.